REHABILITAČNÍ MÍSTNOST

Kromě malých detailů (zrcadla a nějaké police na zeď) se nám podařilo dokončit mou DOMÁCÍ REHABILITAČNÍ MÍSTNOST !!! 🙂

Na této místnosti pracovali rodiče už dlouhé měsíce, a nyní konečně dosáhli její finální podoby.Se spinální svalovou atrofií jsou rehabilitace a posilování svalů zásadní, proto rodiče dělají vše, co je v jejich silách, abych měl pohybu opravdu co nejvíce.

Zdravé dítě by tento prostor nazvalo hernou, pro mě je to však místo, kde se učím překonávat překážky, získávám sílu, koordinaci a stabilitu a kde se také pravidelně pořádně zapotím. Na nejrůznějších pomůckách mohu zkoušet různorodé pohyby, každá z nich mi pomáhá k něčemu jinému a všechny dohromady tvoří tohle úžasné místo, kde mé tělo může sílit! 🙂

Trávím zde čas strašně rád, a trávím ho zde opravdu hodně! A přestože je pro mě cvičení zde moc náročné, tak moc mě to baví, že si skoro ani neuvědomuji, že cvičím. A to je na tom to nejlepší! 🙂

Tímto bych chtěl z celého srdce ještě jednou moc poděkovat Nadaci ČEZ a zaměstnancům Skupiny ČEZ, že podpořili realizaci této rehabilitační místnosti v rámci projektu Plníme přání 2020 částkou 100.000,–Kč!

Zároveň obrovské díky vám všem, kdo mi přispíváte na transparentní účet! Částky za veškeré vybavení byly astronomické a celkový rozpočet nakonec ještě vyšší než uvedený příspěvek od ČEZ, proto jsme některé pomůcky hradili právě z transparentního účtu.

Moc si vážím každé pomoci! Děkuji, že děláte můj boj s nemocí snazší! Děkuji, že kromě rehabilitací u odborníků, na které pravidelně dojíždím, mám možnost na sobě pracovat nepřetržitě v domácím prostředí. Děkuji, že mi dáváte naději na co největší pokroky a soběstačnost!